Blog
Çorba Şifa Elazığ’da, Depremzedelerin Yanında.

Çorba Şifa Elazığ’da, Depremzedelerin Yanında.

Bugün (27 Ocak 2019) itibarıyla Elazığ’ın acısına ortak olmak için Çorba Şifa olarak biz de deprem bölgesindeyiz. En başta depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, evini kaybetmiş ve barınma ihtiyacı içinde olanlara sabırlar diliyoruz.

Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Cevizli/Kartal şubesinin talebi üzerine başladığımız ücretsiz çorba dağıtma faaliyetimiz 3-4 gün boyunca devam edecektir. Bizim gezici aracımız aracılığıyla depremzedelere çorba bağışında bulunmak isteyenler, web adresimizde bulunan banka bilgileri üzerinden ödeme yaparak bu hayra dahil olabilirler.

Çorba Şifa hizmet alanı oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Güvenilir, hijyenik ve düzenli olarak gıda mühendisleri tarafından denetlenen mutfaklarda hazırlanan çorbalarımızı, paslanmaz çelik gastronom küvetlerle günlük olarak, ısı kaybı olmadan tam zamanında istenilen adrese ulaştırmaktayız. Daha detaylı bilgi almak isteyenler 0530 089 57 00 no’lu telefondan bizimle iletişime geçebilirler.

Hayrınız bol, çorbanız şifa olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir