Referanslarımız

Image
Sokak dağıtımlarımızda tadı damağınızda kalan kemik sulu mercimek çorbamızın yapımını Vahe Kılıçarslan'ın 23 yıllık tecrübesi ile sizlerle buluşturduk .
27 Ocak 2019 tarihinde Elazığ depreminde depremzedelerimizin acısına ortak olmak için Çorba Şifa olarak biz de deprem bölgesinde bulunduk. En başta depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, evini kaybetmiş ve barınma ihtiyacı olanlara sabırlar diliyoruz. Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Cevizli/Kartal şubesinin talebi üzerine başladığımız ücretsiz çorba dağıtma faaliyetimiz 3-4 gün boyunca devam etmiştir.
Image
Image
Çorba Şifa olarak biz hizmetimizi daha ulaşılabilir hale getirmek ve daha çok alanda buluşabilmek için bütün özverimizle çalışıyoruz. Örneğin; afet bölgelerinde, Okullarda, Hastahenelerde ve meydalarda aktif rol oynuyoruz. Büyükşehirlerimiz başta olmak üzere 81 ilimizde aziz vatandaşlarımıza bu eşsiz hizmeti sağlayabilmek adına çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Çorba Şifa ekibi olarak dağıtım sonrası görüntü paylaşımlarını unutmayarak hafızalarda yer edinip ve güven tazelemeye devam ediyoruz.
Çorba Şifa olarak Hayır Çorbası ve Askıda Çorba projelerimiz ile 1 seneye aşkın süredir siz değerli hayırsever vatandaşlarımızın , ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olmaktayız.
Image
Image
Çorba Şifa Mobil araç sistemiyle 7/24 dağıtım yapan ilk ve tek firma olarak yerimizi almaktayız . Sektördeki şeffaf yönetim ve iş anlayışımız ile lider konumumuzu hassasiyetle korumaktayız.
Sultanbeyli Devlet Hastanesi'nin beyaz pelerinli kahramanları ile iftar yemeğimiz.
Image
Image

Edirnedeki Mültecilerimiz

Mülteci kardeşlerimizin dramına Çorba Şifa olarak biz de kayıtsız kalamazdık. Hayırseverlerimizden gelen yoğun yardım talepleri üzerine, Edirne sınır boylarında bekleyen göçmenlere 5-6 Mart (Perşembe/Cuma) günlerinde çorba dağıtımında bulunduk. Günlük 10 bin kişilik servis kapasitemizin ön hazırlıkları için ekibimiz ve dağıtım aracımızla yola çıkıp kardeşliğimizin sıcaklığını çorbamızın sıcaklığıyla daha da büyüttük.